ورود به سامانه
* پست الکترونیکی تان را وارد نمایید .
* فرمت پست الکترونیکی وارد شده نادرست میباشد
* کلمه عبور را وارد نمایید .
* پست الکترونیکی یا کلمه عبور صحیح نمیباشد .
* حاصل عبارت امنیتی را وارد نمایید .
* حاصل عبارت امنیتی نادرست میباشد .
* ورودی نامعتبر بیش از حد مجاز ، حساب کاربری شما به مدت زمان محدودی مسدود گردید .
قبلا ثبت نام نکرده اید؟ ثبت نام در سامانه

برگزاری اولین جلسه مجازی مدیرعامل مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش با مدیران شعب تهران

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، اولین جلسه مجازی مدیرعامل مؤسسه با مدیران محترم شعب تهران مورخ 24 شهریورماه در دفتر مرکزی برگزار گردید.

جناب آقای دکتر جوادپور مدیرعامل محترم مؤسسه، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری اولین جلسه مجازی و مزیتهای آن، گزارشی درخصوص اقدامات صورت گرفته بیان کردند. ایشان اظهار نمودند، با توجه به برد وسیع در کل کشور، تلاش داریم با استفاده از تکنولوژی روز و فضای واقعی جهت شفافیت سازی و اطلاع رسانی، جلسات متوالی با مدیران شعب تهران و شهرستان به صورت مجازی برگزار کنیم. این امر مستلزم همکاری مدیران شعب بوده و علاوه بر دسترسی همگانی، موجب برطرف نمودن مسائل و مشکلات به صورت آنی می گردد.

در ادامه، مدیران محترم ستادی گزارش مختصری از روند کارهای انجام شده شش ماهه گذشته و برنامه های آتی سال 97 ارائه دادند. همچنین، سؤالات مدیران شعب از طریق نرم افزار به صورت متنی و صوتی طرح گردید که توسط مدیر واحد مربوط پاسخ داده شد.

 

اهم موضوعات مطرح شده، حل مسائل مربوط به آموزش و پرورش، تغییر کتب آموزشی نوجوانان، دوره مهارتهای زندگی برای نوجوانان و بزرگسالان و سامانه اطلاع رسانی نوین بود.

مقرر شد، در سایر ارتباطات دوره ای امکان برقراری ارتباط تصویری دو سویه نیز فراهم شود. 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین