ورود به سامانه
* پست الکترونیکی تان را وارد نمایید .
* فرمت پست الکترونیکی وارد شده نادرست میباشد
* کلمه عبور را وارد نمایید .
* پست الکترونیکی یا کلمه عبور صحیح نمیباشد .
* حاصل عبارت امنیتی را وارد نمایید .
* حاصل عبارت امنیتی نادرست میباشد .
* ورودی نامعتبر بیش از حد مجاز ، حساب کاربری شما به مدت زمان محدودی مسدود گردید .
قبلا ثبت نام نکرده اید؟ ثبت نام در سامانه

دوره زبان انگلیسی کودکان

موسسه آموزشی زبان کیش در راستای اهداف آموزشی خود اقدام به برگزاری دوره های زبان انگلیسی ویژه کودکان مینماید. در این دوره ها به تدریس دوره های زبان تخصصی توسط مجرب ترین اساتید کشور پرداخته میشود

 کتاب مورد استفاده : (Happy Series (New Edition

نویسندگان :  

Stella Maidment

Lorena Roberts

Bill Bowler

Sue Parminter

انتشارات: آکسفورد – Oxford

خاستگاه و طیف دربرگیرنده : مجتمع های آموزشی و مدارس در مقطع دبستان

 

معرفی کتاب:

موسسه با بهره گیری از پژوهشهای گسترده و فراگیر کارشناسان مجرب خویش جهت آموزش سنین 12-7 سال تمام (کودکان) سری کتابهای Happy  را برگزیده که براساس توانایی های زبان آموزان انگلیسی در یک کشورغیرانگلیسی زبان با متد ارتباطی

(Communicative Approach) انتخاب شده است.

طراحی دوره :

کتابهای Happy Series دربازه زمانی 24 ترم در قالب 8 کتاب Happy House1,2   Happy Street 1,2- Happy World 1,2- Happy Earth 1,2 ارائه میگردد. کتابها از مجموعه فصولی تشکیل یافته اند و هر فصل نیز شامل چندین درس می باشد در هر یک از فصل ها از داستان ها، شعرها و شخصیت های به هم مرتبط که کودکان با آنان ارتباط برقرارمی کنند کمک گرفته شده است. تمامی مقاطع دارای کتابهای Worksheet, Activity Book ، سی دی های آموزشی و در مقطع اول کتاب Happy Alphabet  می باشند.

ویژگیهای سری کتابهای Happy :

•     کتابHappy House 1  :

این کتاب به آشنایی و درک زبان آموزان با مفاهیم اولیه ارتباطی کمک می کند و همزمان با تقویت مهارتهای شنیداری زبان آموزان، از طریق کتاب

Happy Alphabet  آنها را با الفبای انگلیسی و کلمات مربوط به هر حرف آشنا می کند. در پایان این مقطع زبان آموز شناختی کلی از الفبای انگلیسی به دست می آورد.

• کتاب Happy House 2 :

در  این کتاب در کنار داستانها و اشعار زیبا، نقاشی ، رنگ آمیزی و کارهای دستی مرتبط به درس، دانش آموزان با مهارت نوشتن و خواندن کلمات نیز آشنا می شوند و توانایی خواندن جملات کوتاه و کامل کردن جملات را نیز پیدا خواهند کرد. این کتاب در ادامه مقطع قبلی به تکرار و تمرین مجدد و بازآموزی مطالب مقطع قبلی پرداخته با این تفاوت که در پایان این مقطع زبان آموز قادر به برقراری ارتباط کلامی در حد کلمه و یا نهایتاً عبارت خواهد بود. در این مقطع الفبا مجدداً مورد آموزش قرار گرفته ولی این بار از مرحله آشنایی به آموزش حروف بزرگ و کوچک، نوشتن آنها و جاگذاری حروف در کلمات می پردازد.

• کتاب Happy Street 1:

در این مقطع زبان آموز موفق به درک و بکارگیری زمان حال ساده می شود . در همین راستا دایره لغات زبان آموز افزایش می یابد این کار از طریق آموزش نحوه استفاده از لغت نامه تصویری(Picture Dictionary) انجام می گیرد. بکارگیری این لغت نامه باعث ایجاد حس استقلال و تقویت آن در زبان آموز و ایجاد انگیزه جهت یادگیری غیرانفعالی او می شود. همزمان از طریق بازی های گوناگون و به طور غیرمستقیم هجی کردن لغات تکرار و تمرین می شود.

• کتاب Happy Street 2:

در این مقطع زبان آموز با زمان های حال استمراری و گذشته آشنا شده و نیز مفاهیم صفات و مقایسه (تر و ترین) را فرا گرفته و به کار می برد. در این دوره زبان آموز میتواند جملات و یا پاراگراف های کوتاهی را بنویسد.

• کتاب Happy World 1,2 :

در پایان این کتاب زبان آموزان با مفاهیم زمان ها (حال ساده، استمراری، گذشته و آینده)، کاربرد افعال کمکی ، صفات برتر و برترین و قیدها آشنا شده، دایره لغات خود را وسیع کرده و تلفظ صحیح کلمات را تمرین نموده و قادرند به صورت نوشتاری و یا گفتاری مفاهیم یادگرفته شده را استفاده کنند در این مقطع زبان آموزان می توانند نمایشنامه های پایان کتاب خود را تمرین نموده و به نمایش عمومی بگذارند و از طریق پوستر نوشته های خود را در معرض دید عموم قرار دهند. دراین مقطع زبان آموزان با نحوه صحیح بکارگیری لغت نامه آشنا می شوند.

 

• کتاب Happy Earth 1,2 :

در پایان این کتاب که پایان دوره آموزشی خواهد بود زبان آموزان علاوه بر بازآموزی مفاهیم و مهارت های فراگرفته شده در طول دوره کودکان،  به فراگیری مفاهیم جدیدی برای ایجاد آمادگی ذهنی و تقویت مهارت های زبانی جهت ورود به دوره نوجوانان می پردازند. در حقیقت از این مقطع به عنوان پل ارتباطی از دوره کودکان به نوجوانان یاد می شود.

لازم به ذکر است این مجموعه با استفاده از سیستم CLT به مستقل کردن زبان آموز در فرآیند آموزش زبان وعدم وابستگی او به معلم و یادگیران و در کل ایجاد انگیزه جهت یادگیری، کمک شایانی می نماید.

 

 

Sessions

Units

Level

Book

Term

19

1,2,3

H1A

D:\davoodabadi\2) دوره های کودکان\نمونه صفحات(3\house1.jpg

1

19

Culture,4,5, Culture

H1B

19

6,7, Culture, Festivals

H1C

19

Introduction,1,2

H2A

D:\davoodabadi\2) دوره های کودکان\نمونه صفحات(3\house2.jpg

2

19

3, Culture,4,5

H2B

19

Culture,6,7, Festivals

H2C

19

1,2,3

S1A

D:\davoodabadi\2) دوره های کودکان\نمونه صفحات(3\street1.jpg

3

19

4,5,6

S1B

19

7,8,9

S1C

19

1,2,3

S2A

D:\davoodabadi\2) دوره های کودکان\نمونه صفحات(3\street2.jpg

4

19

4,5,6

S2B

19

7,8,9

S2C

19

1,2,3

W1A

D:\davoodabadi\2) دوره های کودکان\نمونه صفحات(3\world1.jpg

5

19

4,5,6

W1B

19

7,8, Play 1 & 2

W1C

19

1,2,3

W2A

D:\davoodabadi\2) دوره های کودکان\نمونه صفحات(3\world2.jpg

6

19

4,5,6

W2B

19

7,8, Play 1 & 2

W2C

19

1,2, Read all about, Revision, 3

E1A

D:\davoodabadi\2) دوره های کودکان\نمونه صفحات(3\earth1.jpg

7

19

4,5, Read all about, Revision, 6

E1B

19

Read all about, Revision, 7,8, Read all about, Revision, Play

E1C

19

1,2, Read all about, Revision, 3

E2A

D:\davoodabadi\2) دوره های کودکان\نمونه صفحات(3\earth2.jpg

8

19

4,5, Read all about, Revision, 6

E2B

19

Read all about, Revision, 7,8, Read all about, Revision, Play

E2C

 

 

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

 • صفاري سلام پسر من ترم دوم خردسالان موسسه شما در تهرانسر هست، متاسفانه بعد ذشت ٤ جلسه برگشتن گفتن كه چون تعداد بچه ها كمتر از حد نصابه كلاس بايد كنسل بشه ، دو راه پيش پاي ما كذاستن كه هر دو غير معقول است، گفتن يا بايد ٥٠ درصد شهريه كه دادين رو پس بگيرين و بچه تون بره سطح پايين تر و با اونها با هم بيان كلاس سطح ٢، يا وايستين اذر ماه كه ترم جديد شروع ميشه، به نظر شماچكار بايد كرد؟؟؟؟؟

 • مدیر سامانه سلام.خواهشمند است با شماره 88874783 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان ما در واحد آموزش شما رو راهنمایی کنند.

 • محمدی سلام سوال اول:در شعبه پسران تهرانسر بعد از ترم S2C سطوح M3A ببعد ثبت نام و آموزش دادند که با جدول بالا مغایرت دارد!چرا؟ سوال دوم:آیا بر نحوه آموزش نظارت میشود؟نحوه تدریس اساتید و تکالیف خیلی متفاوت است. سوال سوم؟تعدادی از دوستان پسرم دوسال بعد از ایشان در آموزشگاه دیگری (غیر از کیش)ثبت نام کردند ولی در طی یکسال از نظر دایره لغات و مکالمه خیلی قویتر هستند!چرا؟

 • مدیر سامانه سلام.خواهشمند است جهت کسب اطلاع از نحوه آموزش و سئوالات دیگر با شماره 88874783 (واحد آموزش) تماس حاصل فرمائید.

 • علی زمردی جواب آزمون را چه زمانی میدهند

 • مدیر سامانه سلام.خواهشمند است جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره 88208674 تماس حاصل فرمائید.

 • اترينا مشعوف سلام روزتون بخير مي خواستم بدونم كتابهاي سوپر مايند كودكان هر كتاب براي چند ترم تدريس مي شه ؟ الان دخترم كتاب ١ يعني ابي رو مي خونن كه موسسه مي گن بايد٦ ترم خونده بشه اما خيلي طولاني به نظر مياد

 • ایلیا حلاجی سلام من در شعبه ی 19 کیش زبان یاد می گیرم . وقتی رفتم در سطح کتاب Happy street آموزشگاه یک کتاب دیگه گذاشته بود . آیا کتاب Happy street عوض شده ؟

 • خلجی سلام و احترام ببخشید دختر من تو شعبه شهر گلستان اسلامشهر کلاس می ره که اینجا داند کتابهای تاینی تالک رو درس میدند تازه تو ترم سه قواعدی مثل استفاده از کلمات but &and وحفظ و نوشتن جمله و فهرست می کنند؟این کار اونها درسته؟ اگر درست نیست لطفا به کار شعبات رسیدگی کنید که درست عمل کنند

 • مدیر سامانه سلام دوست عزیز.بله .به سری جدید کتابهای super minds تغیر یافته است.

 • محمدپویا جهانگیرلواسانی باسلام مشکلی برای پسرمن پیش آمده بایکی از دانش آموزان بنام امیرعلی اکبری که بامراجعات و تلفنهای پی درپی در طول چند ترم گذشته متاسفانه مسئولین در شعبه کاشانی اصلا به این مسئله توجه نمیکنند ک این دو دانش اموز را ازهم جدا در دو کلاس قرار دهند.امیر علی مرتبا پسر مرا کتک میزند و از پسر من سه سال بزرگتر است و من نمیدانم چگونه این مشکل را حل کنم. خواهشمندم هرچه سریعتر ب این مسئله رسیدگی کنید.

 • مدیر سامانه سلام.در اسرع وقت پیگیری میشود.خواهشمنداست جهت بررسی بیشتربا شماره 88874786تماس حاصل فرمائید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین